Startsida
Huset
Praktisk Information
Ekonomi
Kontakt
  Styrelse & Valberedning
  Fastighetsförvaltning
  Kameral förvaltare
  Webmaster
Mäklarinformation
Länkar
Bilder
Styrelsen

Styrelse & Valberedning

Styrelse

Styrelseordförande

Delat ordförandeskap mellan Maria Ahlmark och Tony Margeta
ordforande@jordgubben20.se

Använd helst ordforande@jordgubben20.se. Vid byte av ordförande går eposten automatiskt till rätt person

Maria Ahlmark
maria.ahlmark@jordgubben20.se

Tony Margeta
tony.margeta@jordgubben20.se

Ledamöter

Joachim Eklund
joachim.eklund@jordgubben20.se

Patrik Berglin
patrik.berglin@jordgubben20.se

Erica Öhman
erica.ohman@jordgubben20.se

Eva Sjöberg
eva.sjoberg@jordgubben20.se

Suppleanter

Anna Rakic
anna.rakic@jordgubben20.se

Anna Bergström
anna.bergstrom@jordgubben20.se

Henry Lee
henry.lee@jordgubben20.se

Valberedning

valberedning@jordgubben20.se

Använd helst valberedning@jordgubben20.se vid kontakt så går det alltid till alla i valberedningen och till rätt personer när valberedningen ändras.

Rebecka Ask
rebecka.ask@jordgubben20.se

Dag Sjöberg
dag.sjoberg@jordgubben20.se



Uppdaterad: 2020-05-29