Startsida
Huset
Praktisk Information
Ekonomi
Kontakt
  Styrelsen
  Fastighetsförvaltning
  Kameral förvaltare
  Webmaster
Mäklarinformation
Länkar
Bilder
Styrelsen

Styrelsen

Styrelsen för Jordgubben 20 består av:

Styrelseordförande

Delat ordförandeskap mellan Anna Rakic och Patrik Berglin
ordforande@jordgubben20.se

Använd helst ordforande@jordgubben20.se. Vid byte av ordförande går eposten automatiskt till rätt person

Anna Rakic
anna.rakic@jordgubben20.se

Patrik Berglin
patrik.berglin@jordgubben20.se

Ledamöter

Joachim Eklund
joachim.eklund@jordgubben20.se

Johanna Brodin
johanna.brodin@jordgubben20.se

Maria Ahlmark
maria.ahlmark@jordgubben20.se

Sina Saida
sina.saidia@jordgubben20.se

Suppleanter

Mattias Holm
mattias.holm@jordgubben20.se

Tony Margeta
tony.margeta@jordgubben20.se



Uppdaterad: 2018-05-31